У Києві відбудеться презентація книги про анексію Криму

5 червня об 11:00 в приміщенні Інформаційної агенції «Укрінформ» відбудеться презентація книги «Люди «сірої зони».

«Це перша книга, у якій свідчать жертви окупації та люди, які не маючи владних повноважень, виступили проти російської армії. Для них «приєднання» півострова до Росії стало початком життя в «сірій зоні» — території, де не діють закони цивілізованого світу», – йдеться у прес-релізі Українського інституту національної пам’яті.

Як зазначається у повідомленні, у проекті авторів Анни Андрієвської та Олени Халімон йдеться про ту частину історії «кримської весни», яку замовчує або навмисно спотворює російська пропаганда.

У книзі зібрано понад півсотні оповідей, які  спростовують міфи про те, що анексія півострова була безкровна і що «кримчани не намагалися чинити опір, а добровільно вибрали Росію».

Спікери заходу: Володимир В’ятрович — Голова Українського інституту національної пам’яті, кандидат історичних наук, публіцист, Анна Андрієвська — співавторка книги «Люди сірої зони», журналістка, Олена Халімон — співавторка книги «Люди сірої зони», співробітниця Українського інституту національної пам’яті, Андрій Щекун — співкоординатор руху «ЄвромайданКрим», Наталія Каплан — сестра політв’язня Олега Сенцова.

SHARE