Кримчанину, який піддавався тортурам у російській колонії, потрібна допомога (оновлено)

Кримська правозахисна група просить усіх небайдужих допомогти кримчанину Григорію Ларіонову.

«Григорій піддавався тортурам у колонії РФ за відмову брати російське громадянство та отримувати російський паспорт.  В ув’язненні він отримав  серйозні проблеми зі здоров’ям. Зараз українець перебуває у Києві, а лікування та їжу він сплачує за підтримки небайдужих людей», – повідомляють у КПГ, і додають, що Григорію, після того як він відбув незаконний термін у колонії, Російська Федерація заборонила повертатися до рідного Криму, де мешкають його дружина та діти. Наразі він знаходиться в Києві, де його під своїм дахом приютила КПГ.

Правозахисники також розповіли, що окрім проблем зі здоров’ям колишній в’язень РФ має великі проблеми з житлом та отриманням виплат для переселенців.

 

2 листопада “Приватбанк” заблокував картку Григорія Ларіонова, на яку небайдужі люди намагалися перехувати допомогу. 

«Менеджер із роботи з клієнтами заявила мені, що вихідці з непідконтрольних територій Луганської, Донецької областей і Криму відповідно до закону України є нерезидентами та порадила мені звернутися до якого-небудь киянина, щоб він відкрив картку на себе та віддав її мені», – повідомив Григорій правозахисникам.

В КПГ наголошують, що такі дії банку  – є незаконними та дискримінаційними. Адже згідно з постановою НБУ №699, внутрішньо переміщені особи, котрі отримали довідки переселенців, є резидентами України. Інших нормативно-правових актів, які б визнавали мешканців Криму нерезидентами, не існує.

Нова картка для надання благодійної допомоги Ларіонову Григорію Володимировичу відкрита в Ощадбанку №5167 4910 0642 3205

Повні реквізити карткового рахунку:

Отримувач: Ларіонов Григорій Володимирович

Код отримувача: 2418215832

Банк отримувача: Установа Ощадбанку: Філія — Головне управління по м. Києву та Київський області ТВБВ №10026/0185

МФО: 322669

Рахунок отримувача: 26253000603075

Призначення платежу: Поповнення рахунку фізичної особи — Ларіонов Григорій Володимирович

Телефон для контакту з Григорієм:  050-769-27-80.

SHARE