«26 хвилин солідарності» на підтримку політв’язнів Кремля

 26 лютого о 12.00 біля посольства Російської Федерації у Києві відбудеться акція  “26 хвилин солідарності” на підтримку Олега Сенцова та інших в’язнів Кремля. Організаторами заходу виступає  Центр громадянських свобод в партнерстві із ПЕН-клубом Америки.

«На сьогодні щонайменше 64 людини ув’язнені за сфабрикованими кримінальними справами. Серед них режисер Олег Сенцов, правозахисник Емір-Усеїн Куку, журналіст Роман Сущенко, кримський фермер Володимир Балух, 19-річний студент Павло Гриб,  кримськотатарський активіст Руслан Зейтуллаєв, капітан 2 рангу запасу Володимир Дудка та багато інших. Сумарний строк перебування невинних людей за ґратами вже сягнув до 190 років», – зазначається у прес-релізі.

Організатори акції закликають усіх небайдужих приділити всього лише 26 хвилин свого часу і проявити солідарність із проукраїнськими активістами, релігійними спільнотами, кримськими татарами та просто небайдужими людьми на окупованому півострові, які досі продовжують відстоювати свободу і людську гідність та регулярно піддаються обшукам, арештам та побиттям. 

«Ми закликаємо усіх людей доброї волі долучитися до глобальної акції та підтримати в’язнів Кремля, які чинили ненасильницький спротив окупації або стали випадковими жертвами російської репресивної машини», –  йдеться у повідомленні, і додається, що організатори акції шукають партнерів,  які б приєдналися до акції та вийшли на головні площі міст із гаслами #FreeSentsov та #26solidar.

SHARE